Renovace kůže
Barvení a tónování kůže
Čištění kůže

Barvení a tónování kůže

Toužíte po změně? Nemusíte se hned stěhovat.

Barvení a tónování kůže vnese do Vašeho interiéru nového ducha.

Barvení a tónování kůžeOmrzela Vás už stará kožená sedačka nebo autointeriér? Nekupujte zbytečně drahý nový nábytek, ale udělejte ze starého nový a krásný. Jiná barva sedačky dokáže navodit ve Vašem bytě novou atmosféru. Slaďte si interiér ve voze do nezkrotné červené a vyrazte do světa. Vyberte si barvu podle Vašeho gusta a změňte si tak pohled na svět.

Barvení a tónová kůže – významy barev

Barvení a tónování kůžePokud zvažujete barvení nebo tónování kůže, ale nejste si jisti jakou barvu zvolit, přinášíme vám pár rad o psychologii barev. Pokud chcete udělat svůj interiér vzrušující a dynamický zvolte barvu červenou, pokud chcete naopak klidnou a decentní barvu, zvolte například světle modrou.


Barvení a tónování kůže – Bílá

Bílá je barvou, která symbolizuje čistotu. Opticky zvětšuje, takže je vhodné ji použít pro interiéry, které zrovna velikostí neoplývají. Bílá je také standardem socialismu, proto se dnes ve velkém nahrazuje modernějším barvami, přesto však na bílou nezapomínejte. Bílá barva je ideální pro kombinování, protože se hodí k jakékoli jiné barvě. Navíc pokud se jedná o krásnou čistou bílou, je také barvou luxusu.

Barvení a tónování kůže – Černá

Černou používám většinou jako barvu doplňkovou, jako barva hlavní je moc temná. Opticky zmenšuje. Samotná barva působí ne příliš optimisticky na lidskou psychiku a nutí vás se ponořit do sebe a přemýšlet. Ne pro každého je to ideální.

Barvení a tónování kůže – Červená

Barva akce, barva, která vás naplní energií. Ne nadarmo je tato barva používána pro různé erotické kluby. Přímo z ní vyzařuje energie, pohyb, životní síla. Ideálně tuto barvu použijte pro místa, která mají dodávat energii a povzbuzovat k práci – například pracovny -, ne však tam, kde si chcete odpočinout. Bílá je také teplou barvou, počítejte proto při návrhu interiéru s tím, že vám interiér o pár stupňů oteplí.

Barvení a tónování kůže – Fialová

Fialová patří k chladným barvám, působí na centrální nervový systém uklidňujícím dojmem a uspává. Proto je to ideální barva do ložnice. Zároveň je trochu mystická, originální – vyjadřuje člověka s originálními názory. Fialová se určitě nehodí do jinak fádních a konzervativně pojatých interiérů.

Barvení a tónování kůže – Hnědá

Tato barva je přímo symbolem konvencí, všednosti a nudnosti. Barva je to poměrně teplá. Vyjadřuje klid, důvěru. Zajímavě může být doplněna prvky z jiných barev, samotná se pro interiéry moc nehodí.

Barvení a tónování kůže – Modrá

Jedná se o chladnou barvu, která vyjadřuje pocit svobody, volnosti. Opticky zvětšuje prostor a je moderní čistou barvou. Hodně lidí se jí bojí, díky její přílišné chladnosti, kterou však lze vhodně utlumit některou z teplých barev – například oranžovou.

Barvení a tónování kůže – Oranžová

Je barvou, která doplňuje vnitřní energii, umožňuje se soustředit, meditovat. Vyjadřuje kreativitu, ale i pocity štěstí. Je to teplá barva, ve které se budete cítit příjemně. Je ideální jak do pracoven, tak do jiných místností, kde oceníte její téměř uklidňující ale přesto energizující vliv.

Barvení a tónování kůže – Růžová

Barva mírnosti, něhy. Uvolňuje napětí. Světlé odstíny opticky zvětšují prostor, přemíra této barvy ale nemusí působit dobře. Tato barva je ideální jako doplňková.

Barvení a tónování kůže – Šedá

Barva kompromisu, neutrality. Občas vnímána jako barva nudná. Tato barva není příliš vhodná do interiérů, protože obecně nepůsobí příliš dobře na lidskou psychiku.

Barvení a tónování kůže – Zelená

Barva přírody, náklonnosti a soucitu. Představuje kreativitu, citlivost. Na lidskou psychiku působí kladně, podporuje vyrovnanost a vnitřní klid. Přestože se nejedná o energizující barvu, je často doporučována do pracoven. Přesto volte uvážlivě, zda se k vám zelená hodí více, než třeba oranžová.

Barvení a tónování kůže – Zlatá

Je barvou v interiérech těžko použitelnou – možná tak ještě jako barva doplňková. Dává pocit bohatství, lesku. Je barvou teplou. Vyjadřuje klid. Vhodně se dá použít například na doplňky nábytku – různé úchytky a podobně.

Barvení a tónování kůže – Žlutá

Jako nejsvětlejší barva z pestrých barev působí jasně, zahřívá a rozveseluje. Zároveň povzbuzuje, povzbudivě působí i na nervy, což tuto barvu ideálně předurčuje k použité v interiérech, které mají sloužit k nabytí nových sil a relaxaci. Barva je to teplá a opticky zvětšuje interiér.


Barvení a tónování kůže – reference

Barvení kůže

Barvení kůže - před

Barvení kůže

Barvení kůže - po

Barvení kůže

Barvení kůže - před

Barvení kůže

Barvení kůže - po

Barvení kůže

Barvení kůže - po

Barvení kůže

Barvení kůže - před

Barvení kůže

Barvení kůže - před

Barvení kůže

Barvení kůže - po

Barvení kůže

Barvení kůže - před

Barvení kůže

Barvení kůže - po

Barvení kůže

Barvení kůže - před

Barvení kůže

Barvení kůže - po

Barvení a tónovaní kůže

Barvení a tónovaní kůže - před

Barvení a tónovaní kůže

Barvení a tónovaní kůže - po

Renovace kůže, videa
Renovace kůže