Renovace kůže
Barvení a tónování kůže
Čištění kůže

O nás

Renovace kůže Praha

Renovace kůžeZabýváme se kůží a vším, co s ní souvisí. Co nás k tomu přivedlo? Osobní zkušenosti s tím, jak je těžké v ČR sehnat jakoukoliv podporu v případě poškození cenné kožené sedačky, interiéru automobilu apod.

Podobnou podporu jsme nalezli ve firmě Lederzentrum Czech Republic, se kterou úzce spolupracujeme. Používáme profesionální prostředky Colourlock – udržování a renovace kůže, které se řadí mezi špičku na trhu.

Produkty Colourlock – udržování a renovace kůže vyrábí německá firma Lederzentrum. Moderní technologie, profesionální zpracování a německá kvalita je na prostředcích pro renovaci kůže opravdu znát.

Pozor na podvodníky

Renovace kůžeDle našich zkušeností s renovací kůže víme, že se i na českém trhu objevuje mnoho firem, které k renovacím kůží nemají dostatečnou kvalifikaci ani znalosti. Používají většinou levné, nekvalitní a neprověřené výrobky. Jejich ceny jsou potom samozřejmě nižší než ceny profesionálů. Bohužel lidé často jen proto, aby ušetřili pár korun, svěří kožený výrobek do rukou těchto neodborných firem.

Ve chvíli když zjistí, že jim zásah neodborníka očekávání nesplnil – v horším případě výrobek poničil – pak teprve vyhledávají naši pomoc. Ve výsledku si takový člověk výrobek buď nenávratně zničí, nebo za jeho opravu zaplatí dohromady více, než kdyby využil hned napoprvé našich odborných služeb.

Stejně jako každý přírodní materiál, je i kůže velice náchylná na chemické čištění. Proto jí levné čističe mohou opravdu uškodit. Špatně zrenovovaný výrobek poznáte – když ne podle skvrn a jiných nedokonalostí – například tím, že se leskne. Správná renovace kůže má za účelem obnovit původní vzhled. Lesklý povrch vytvářejí nekvalitní produkty a pouze zakrývají špatnou renovaci kůže.

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Renovace kůže, videa
Renovace kůže